Vyloučení odpovědnosti

Vážení návštěvníci stránek www.genetika-biologie.cz,

věnujte, prosím, pozornost následujícím řádkům. Užíváním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s následujícími body:

  1. Stránky www.genetika-biologie.cz jsou informační stránky pro studenty a širokou veřejnost. Jejich obsah je upraven za účelem vyšší srozumitelnosti. Veškeré texty byly vytvářeny s maximálním ohledem na přesnost a faktickou správnost. S postupem času ovšem různé informace zastarávají a mohou se stát nepřesnými či již nesprávnými. Autor webu tedy nenese a nemůže nést zodpovědnost za případnou škodu, která vznikla v souvislosti s užíváním tohoto webu a zde uvedených informací.
  2. Primární účel těchto stránek je informační. V některých částech webu jsou informace o genetických chorobách a jiných klinicko-genetických tématech. Tyto informace nemají za cíl nahrazovat a také v žádném případě nenahrazují konzultaci u odborníka - klinického genetika. Řada informací může být velmi chybně interpretována, pokud nejsou patřičně vysvětleny odborníkem - klinickým genetikem. V případě skutečných problémů proto vyhledejte lékaře příslušné specializace.
  3. Součástí stránek www.genetika-biologie.cz je rovněž i diskuzní fórum. Mějte prosím na paměti, že veškeré informace vložené do veřejného diskuzního fóra se stávají veřejně dostupnými dalším uživatelům diskuzního fóra. Neuvádějte prosím nic, co nechcete aby si přečetl jakýkoliv náhodný návštěvník. Diskuzní fórum je prvotně určeno pro řešení teoretických otázek. Pokud vložíte dotaz, týkající se Vašeho zdravotního problému (nebo zdravotního problému třetí osoby), berte prosím veškeré odpovědi pouze jako doplnění informací o příslušném problému. Autor nemůže mít kontrolu nad každou odpovědí ve veřejném diskuzním fóru, proto nenese a nemůže nést odpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s užitím diskuzního fóra. Diskuzní fórum nenahrazuje konzultaci u odborníka - klinického genetika. Proto ještě jednou upozorňuji - v případě skutečných problémů proto vyhledejte lékaře příslušné specializace.
  4. Autor stránek nenese zodpovědnost za trvalost obsahu těchto stránek. Veškeré zde uvedené informace mohou být kdykoliv změněny, odstraněny či zcela znepřístupněny. Autor rovněž nenese zodpovědnost za případné výpadky těchto stránek.
  5. Veškeré texty na stránkách www.genetika-biologie.cz jsou autorským dílem a jako takové jsou i chráněny Autorským zákonem. Více o autorském právu a licenci těchto stránek najdete na stránce Copyright.
Sdílejte tuto stránku